Rolety Chrzanów, Rolety Trzebinia, Markizy Chrzanów, Plisy Chrzanów, Żaluzje Chrzanów, Montaż rolet, Moskitiery Chrzanów

 Adres: Ul. Krakowska 29, 32-500 Chrzanów   Telefon: +48 512 802 452      

 Adres: Ul. Długa 34A 32-540 Trzebinia   Telefon: +48 512 802 453

Jesteś tutaj: Oferta Plisy

Plisy

Nadają się do każdego rodzaju wnętrz, od nowoczesnych czy też do pokoju dziecięcego. Dzięki szerokiej ofercie plis, jest możliwość wyboru najwyższej jakości materiałów oraz różnorodności kolorów tkanin. Charakteryzują się specyficznym ułożeniem materiału, dzięki czemu są ozdobą pomieszczenia. Doskonale nadają się do kuchni, jadalni czy salonu, jako element nie tylko osłaniający, ale także dekoracyjny. Tkanina podgumowana wprowadzona do oferty pozwala na całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Obsługa przy pomocy uchwytu lub sznurka pozwala z łatwością operować plisą, której główną zaletą jest możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna.

 

     

Plisy polecane są między innymi do mieszkań znajdujących się np. na parterze, ponieważ z łatwością pozwalają osłonić okno od dołu do góry chroniąc wnętrze mieszkania przed niepożądanym wzrokiem z zewnątrz. Jest to niezwykle ważny aspekt odróżniający plisę od żaluzji czy rolet, poza tym możliwości jest więcej – zasłonięcie tylko środkowej lub innej wybranej części szyby, a w przypadku kilku okien sąsiadujących ze sobą stworzenie własnej kompozycji.