Rolety Chrzanów, Rolety Trzebinia, Markizy Chrzanów, Plisy Chrzanów, Żaluzje Chrzanów, Montaż rolet, Moskitiery Chrzanów

 Adres: Ul. Krakowska 29, 32-500 Chrzanów   Telefon: +48 512 802 452      

 Adres: Ul. Długa 34A 32-540 Trzebinia   Telefon: +48 512 802 453

Jesteś tutaj: Oferta Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Systemy rolet zewnętrznych 

 Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom, rolety zewnętrzne stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Ponadto stanowią doskonałą izolację termiczną oraz dźwiękową. Pozwalają obniżyć znacznie koszty ogrzewania zimą, latem natomiast zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok.

    

Systemy rolet adaptacyjnych 

 Rolety systemów adaptacyjnych przeznaczone są do stosowania w istniejących budynkach. Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku. Wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej elementy systemów charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

 

System rolet podtynkowych 

System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Zapewnia on optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym. Rolety w systemie podtynkowym wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety  stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku. Rolety w tych systemach oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do niemal każdej elewacji.

 

Sterowanie wszystkimi systemami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.